tiesa jog…

Laikas bėga nepastebimai greitai. Neleisk prisiminimams išslysti iš rankų

Aš esu Eglė, portretų fotografė. Džiaugiuosi galėdama įamžinti jūsų įsimintiniausius gyvenimo momentus.

Mano fotografijos kelias prasidėjo prieš 12 metų ir iki šiol begalo myliu šį darbą

Labas dar kartą, aš esu Eglė Juozaitytė. Dažniausiai fotografuoju laukimo bei šeimos fotosesijos, bet taipogi begalo myliu ir asmenines-portretines fotosesijas! Gyvenu ir kuriu Vilniuje, Lietuvoje. Visą savo karjerą ieškau būdų kaip atrasti „tą” portretą, kuris tau begalo patiks ir džiugins tave bei artimuosius ilgą laiką. Manau jog fotosesijos turi būti smagi patirtis kurią galėsi prisiminti su šypsena.

Laukimo fotosesijos yra pačios ypatingiausios

Šios fotosesijos yra apie laukimo grožį ir šį nepamirštamą etapą jūsų gyvenime. Šie devyni mėnesiai kupini džiaugsmo, jaudulio bei ruošimosi naujam gyvenimo etapui.

Vaikai užauga taip greitai. Žinau jog norisi išsaugoti kiekvieną sekundę

Su mažaisiais laikas tiesiog skrieja

Atrodo, kad dar ką tik laukeisi, o mažasis jau pats vaikšto ir krečia išdaigas. Akimirkas su savo vaikais norėtųsi išsisaugoti visam – tam puikiai tinka šeimos fotosesijos.

Šios sesijos vienos greičiausiai prabėgančių, bet tuo pačiu vienos ir smagiausių. Čia mažieji tampa fotosesijos vadovais!

Pasitikėjimas fotografu yra labai svarbu

Laukimo, šeimos, asmeninės fotosesijos yra labai intymios

Sunku atsipalaiduoti su ką tik sutiktu žmogumi ir fotografuotis. Viena didžiausių man užduočių fotosesijoje – pasirūpinti, kad jaustumėtės gerai. Mūsų komanda pasirūpins, kad jaustumėtės atsipalaidavę, tai padės mums sukurti tokias nuotraukas!